חבילות יום הולדת - הפעלות נושא

 

בואו נצא למסע הישרדות: יוצאים לתחרות באיים הקריביים ורק החזק שורד! בהפעלת הישרדות המקום מקושט כמו באי עם לפידים דולקים, מוסיקת רקע, ובדים בצבעי השבטים. הילדים מחולקים לשני שבטים מקבלים בנדנות של השבט ודגלים, הם עוברים משימות אתגריות ומענינות מותאמות על פי הגיל על בסיס הסדרה המצליחה "הישרדות" להיט!מדליק!מומלץ!!!

גילאי 5-8

הפעלה אינדיאנית: אנו הופכים את המוזמנים לשבט אינדיאנים אמיתיים בעזרת נוצות על הראש ומקלות אינדיאנים, ילד יום ההולדת מוכתר לצ'יף ראש השבט בעזרת איפור מיוחד וחליפת הצ'יף המפעילה מספרת להם על התרבות האינדיאנית, המוסיקה האותנטית ,השירים והמנהגים. מעגל מתופפים ודרבוקות -כל הילדים מקבלים רעשנים, קלי הקשה, ודרבוקות ולומדים לתופף ולרקוד במקצבים אינדיאנים. ישנם משחקים הקשורים לנוצות, מנהגים, ועוד הפתעות. הרבה מוסיקה אינדיאנית וחוויה שונה ומגוונת לילדים. 

גילאי 2-4

הפעלת בלונים: ילד היומולדת ייכנס עם שלל בלוני הליום צבעוניים ויקבל בלונים בצורות :כתר,חרב וכלב. הילדים יסתדרו במעגל גדול לשירי יומולדת. נפתח את המצנח הענק שלנו ונמלא אותו בבלונים הילדים יקבלו בלונים צבעוניים בצורות שונות שהמפעיל וילד היום הולדת יחלקו עם השיר "בלון קטן" נפעיל את תותח בועות הסבון האכילות והילדים יצטרכו לתפוס אותם מהאויר לאחר מכן נשחק משחקי בלונים שונים. הפעלה משעשעת לאוהבי הבלונים.:

גילאי 4-6

הפעלת נסיכות ואבירים: יום הולדת חלומית מהאגדות! ילד היום הולדת מתחפש לאביר או ילדת היום הולדת לנסיכה ,הילד/ה נכנס לממלכה הקסומה בטקס מרשים ומרגש ומכאן מתחיל סיפור על הממלכה ועל נסיכות ואבירים ,כל ילדי היום הולדת יקבלו אביזרים (גלימות,חרבות,וכתרים) ונמשיך אל תוך מסע לעולםהאגדות עם משחקים שירים וריקודים ונסיים בטקס עוגה מרגש עם ברכות ואיחולים!

לגילאי 6+ בנות בלבד

הפעלת יום הולדת ספא- 

יום הולדת מפנקת לבנות בלבד לפרטים נוספים התקשרו

גילאי 4-8

הפעלת ג'אגלינג : להטוטן הבית שלנו יפעיל ישעשע ויצחיק את הילדים ע"י אביזרי ג'אגלינג הליכה על קביים תחפושות ועוד הרבה הפתעות מיוחדות .
ילד היומולדת יופיע על הבמה וישמש כעוזר יזמין את חבריו להשתתף בקסמים ולהטוטים ויהיה להטוטן ליום אחד.
בקיצור הפעלה מומלצת מאוד עי מפעיל מוכשר מאוד .
ניתן לצפות ולהתרשם בדף הפייסבוק של "מועדון הקרקס וחברים"